Doprava zboží

GLS - Zásilku lze poslat přepravni službou GLS.

a) maloobchod

Do 10kg se účtuje za přepravu na území České republiky 80 Kč včetně DPH a na Slovensko 200 Kč. V případě zásilky nad 10 kg Vás budeme kontaktovat ohledně ceny dopravy. Zboží je dodáno do 24 hodin od odeslání zásilky na území České republiky, a do 48 hodin na Slovensko. V případě objednávky v hodnotě nad 1500 Kč Vám při dodání po ČR nebude účtována doprava.

b) velkoobchod

Do 10kg se účtuje za přepravu na území České republiky 100 Kč bez DPH a na Slovensko 200 Kč. Zboží je dodáno do 24 hodin od odeslání zásilky na území České republiky, a do 48 hodin na Slovensko. Velkoobchodníkům, zařazeným v základní hladině VOC,  není doprava účtována za předpokladu, že výše objednávky bude nad 10 000,- Kč bez DPH.Velkoobchodníkům, zařazeným v cenových hladinách PA1, PA2, PA3, není doprava účtována za předpokladu, že výše objednávky bude nad 5 000,- Kč bez DPH. U podlimitních objednávek bude doprava účtována standardním způsobem - 100,- Kč bez DPH/1 balík.

V ideálním případě je Vám balík dodán osobně. Vy pak svým podpisem potvrdíte, že doručení balíku proběhlo úspěšně a že jste balík převzali. Balík za Vás může převzít i jiný člen Vaší domácnosti. V případě že nebudete zastiženi, řidič GLS Vás bude kontaktovat. Nezapomeňte zkontrolovat před převzetím neporušenost obalů.

Kompletní obchodní podmínky firmy GLS:
https://gls-group.eu/CZ/cs/obchodni-podminky